Charakteristika

Kvetinárstvo sa zaoberá predajom kvetov rezaných, črepníkových, sušených a umelých, aranžérskeho materiálu, keramiky, skla, porcelánu, darčekového tovaru, sviečok a sezónneho tovaru.

Ďalej ponúka komplexné aranžérske práce:

  • Kytice - pripravíme pre Vás kytice k príležitosti narodenín, výročiu, narodeniu dieťaťa, krstu, blahoprajné kytice k svadbe, promócii. Kytice môžeme pripraviť v modernom i klasickom štýle, vždy podľa priania klienta.
  • Kvetinový servis predstavuje modernú službu pre skupinu biznis zákazníkov – hotely a firmy, ktoré k svojmu podnikaniu a na vhodnú reprezentáciu firemného imageu potrebujú nevyhnutný doplnok – kvety. Zákazník takto dostáva v dohodnutom čase vždy čerstvé kvetiny, ktoré netreba špeciálne objednávať. Servis, odbornú starostlivosť zaistí naša firma aj na nami dodané rastliny. Súčasťou služby je zálievka a samozrejme hnojenie. Cena služby a produktu je garantovaná podľa vzájomnej dohody na určitý čas.
  • Svadobný servis - pre Vašu svadbu Vám pripravíme kyticu pro nevestu, ženícha, svedkov, družičky a svadobčanov, pripravíme kvety na ozdobenie auta, kostola a priestorov pre slávnostnú hostinu.
  • Spoločenské akcie - radi pre Vás pripravíme konkrétnu ponuku podľa akcie, alebo podľa Vašich požiadaviek na spoločenské akcie, firemné večierky, cateringové akcie, vianočné, plesové večierky a iné.
  • Smútočné akcie - pre smútočný obrad pripravujeme smútočné vence, dekorácie smútočných obradných siení, kondolenčné kytice.
  • Donášková služba - kyticu Vám môžeme doručiť na Vami určenú adresu. Prosíme špecifikujte Vaše požiadavky na tovar, doručovaciu adresu a telefonický kontakt na osobu, ktorej kvetiny doručujeme.